poniedziałek, 28 stycznia 2013

cisza przed burzą

Póki co na blogu spokój i cisza, powroty do domu, nauka do egzaminów...Ale nie macie się o co martwić, już niedługo kolejna dawka nowych przepisów!

A w międzyczasie kilka nowości
 (śledzić je możecie na bieżąco na fejsbuku -->    http://www.facebook.com/Eatyourdream):

po pierwsze:
nasza serdeczna, nowa koleżanka Anita - studentka dziennikarstwa wpadła na super pomysł, by wykorzystać swoją pozycję i wspomnieć o nas w toruńskiej gazecie uniwersyteckiej KRZYK UCZELNI, oto jej wypociny, które mamy nadzieję, przekonają czytelników Krzyku do odwiedzin na czwartkowych obiadach :

 http://krzykuczelni.wordpress.com/2013/01/24/uczta-za-dwa-zlote/#more-288

po drugie:
wzbogaciłyśmy się o 100 wizytówek z logo bloga, które mamy zamiar rozdawać na czwartkowych obiadach oraz w innych miejscach, gdzie powinni o nas słyszeć :) oto one :

po trzecie:
nie liczymy na nic wielkiego, gdyż jesteśmy raczkującym blogiem, a do tego promujemy wegetarianizm, z którym wiadomo jak jest w dzisiejszych czasach, ale dajemy o sobie usłyszeć nawet na takich dużych wydarzeniach jak konkurs na bloga roku. Dlatego, jeśli podoba Ci się to, co robimy to głosuj ! :

po czwarte:
tytułem zakończenia i pożegnania zapraszamy czytelników z Torunia i okolic na czwartkowe obiady, ten czwartek, godzina 20:00 !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz