niedziela, 29 września 2013

mamy już rok!

Dokładnie rok temu, 29 września pojawił się pierwszy post powitalny. Pełne zapału, jednak z lekkimi obawami zaczęłyśmy prowadzić naszą osobistą książkę kucharską. Połączone nie tylko więzią przyjaźni, ale także zamiłowaniem do gotowania tworzyłyśmy przepisy wegetariańskie, często proste, nie wymagające dużo czasu i pieniędzy, idealne na potrzeby studenckiego życia.

Ten rok dał nam wiele. Zdobyłyśmy serca naszych wygłodniałych przyjaciół z uczelni i pracy, a także zyskałyśmy sporą grupę fanów dzięki prowadzonym przez nas 'Obiadom Czwartkowym', gdzie prezentowałyśmy propozycje wegetariańskich obiadów, przystawek i deserów.

Wyróżniono nas w Gazecie Wyborczej, gdzie zaliczono nas do najlepszych blogów kulinarnych z Torunia oraz pisano o nas w uczelnianej gazecie Krzyk Uczelni ( link do artykułów).

Rozpoczęłyśmy współpracę z firmami tj. Prymat, Primavika, Sante i Polsoja, które obdarowały nas swoimi produktami i dały szansę na tworzenie nowych i ciekawych dań.

Podzieliłyśmy się z Wami już ponad 200 przepisami, najczęściej czytany przepis miał 3346 wejść, a na bloga zanotowałyśmy 113 036 odwiedzin! Dziękujemy!
1 komentarz: